23-jarige ex-Standardspeler overlijdt op voetbalveld

 

De Kroatische voetballer Alen Pamic, een ex-speler van Standard, is na een hartfalen op het veld overleden. Dat meldt de Kroatische krant Vecernji List zaterdag op zijn website.

Over de precieze omstandigheden van het drama zijn nog niet meer details bekend.

De 23-jarige Pamic was lid van de Kroatische eersteklasser NK Istra 1961. De rijzige middenvelder (1,94m) had een verleden van hartproblemen en was al drie keer eerder in elkaar gezakt op het terrein. Toch wilde hij blijven voetballen.

Ex-Standard

In juni 2010 werd de Kroaat door Standard overgenomen van het Kroatische Rijeka. Tijdens de opwarming voor een oefenwedstrijd met de beloften van Standard kreeg hij toen echter ook een hartstilstand, maar hij kon worden gereanimeerd door de vader van ploegmaat Angeli. De Rouches verbraken daarop het contract.

Alen Pamic was de zoon van voormalig Kroatisch international Igor Pamic, de huidige coach van Istra.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s